Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji samochodu, wybierz najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu: telefon, e-mail, media społecznościowe lub formularz kontaktowy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać się osobiście i wszystkie szczegóły omówić przy naszym samochodzie (jazda próbna gratis ;-)) – w celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Zapytaj o termin!

Adres email: (wymagane)

Treść wiadomości:

Data uroczystości:

Dane kontaktowe:

Telefon: 505 697 204

Biuro: info@mmlimos.pl

Michał: m.szlazak@mmlimos.pl

Nasz profil na Facebooku

Nasze konto na Google+

Obejrzyj samochód!


Pokaż MM LIMOS Wypożyczalnia limuzyn na większej mapie


Gdzie jeździmy?

Nasze auto do ślubu na ogół wynajmowane jest na terenie województwa śląskiego. Oczywiście nie ograniczamy się do Śląska, mieliśmy również przyjemność obsługiwać wesela i uczestniczyć w sesjach zdjęciowych na terenie Krakowa, Jędrzejowa i Oświęcimia, w tym roku odwiedziliśmy między innymi Mielec i Kędzierzyn Koźle. Z przyjemnością zawieziemy pod ołtarz także Młode Pary z Wrocławia, Opola, Kielc i innych miast. Nie ma dla nas zleceń nie do zrealizowania ani miejsc, w które nie dojedziemy.

Przed wynajęciem samochodu na wesele warto go obejrzeć. Po uprzednim ustaleniu terminu naszą limuzynę można pooglądać i przymierzyć się do niej w Tychach, na parkingu przy ulicy Armii Krajowej 3 – tuż obok salonu Euro RTV AGD. Szczegóły lokalizacji przedstawiamy na mapce powyżej.