Polecamy

Krąg ludzi

Artur Jurkowski – doświadczony fotograf nie tylko ślubny, ale przede wszystkim przyrody. Uczestnik wielu wystaw fotografii, w tym również autor kilku własnych wernisaży, zdobywca wielu nagród w dziedzinie fotografii przyrody, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody. Z pewnością podoła każdemu wyzwaniu, a jego zdjęcia zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów.

Break The Code w Katowicach – pierwszy na śląsku escape room, dysponuje czterema urządzonymi w różnym stylu pokojami, w każdym z nich uczestnicy zabawy mają 45 minut na rozwiązanie serii zadań i zagadek, które umożliwią wydostanie się z pokoju. Spostrzegawczość, praca zespołowa i umiejętność szybkiego łączenia faktów z pewnością przydadzą się, by osiągnąć sukces.

www.weselezklasa.pl

Fotograf Przemysław Dzięgiel – fotografia ślubna i nie tylko. Wspaniałe sesje narzeczeńskie, noworodkowe i komunijne.

Dekoracje Weselne UroczysteDekoracje.pl – rzetelne i kompleksowe doradztwo w zakresie dekoracji samochodów ślubnych, sal weselnych, kościołów i wszystkich innych ważnych w dniu ślubu miejsc. Pełen profesjonalizm i gwarancja niezwykłych rezultatów. Pewność tego, że w tym niezwykłym dniu wszystkie detale i szczegóły zostaną dopracowane w 100%.

Exit Room we Wrocławiu – doskonała rozrywka w samym sercu pięknego Wrocławia. Uczestnicy zabawy na 60 minut zostają przeniesieni do świata znanego z filmów Cube lub Piła, a ich niełatwe zadanie będzie polegało na wydostaniu się ze specjalnie zaprojektowanego, zamkniętego pomieszczenia. Emocje i dobra zabawa od początku do samego końca gwarantowane!

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Sklep ŚlubneZakupy.pl – bardzo szeroki wybór artykułów związanych ze ślubem i weselem. Znajdziemy tutaj zarówno różnego rodzaju dekoracje ślubne, zaproszenia czy poduszki na obrączki, jak i upominki dla gości, kotyliony i pudełka na ciasto. Warto dodać, że w parze z dużym wyborem idzie również wysoka jakość oferowanych artykułów.

Śląski Poradnik Ślubny – szeroki zakres porad i podpowiedzi dotyczących organizacji ślubu i wesela. Oprócz prezentacji godnych polecenia firm z obszaru województwa Śląskiego w serwisie można znaleźć również wypowiedzi ekspertów z branży ślubnej. Od tej pory wybór samochodu na ślub, sali weselnej lub zespołu nie będzie już żadnym problemem.

Obejrzyj video
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji? Wpisz swój e-mail lub numer telefonu - odpiszemy lub oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe.